0

Neden Online Poker Oynamalısınız ?

Online poker oynamadan dünyanın en iyi oyuncularından biri olmak neredeyse imkansız. Bugünün poker çağında, ihtiyaç duyulan deneyim ve temellerin yalnızca çevrimiçi olarak poker oynamaktan kazanılabileceğine inanılıyor. En iyisi olmak için çevrimiçi poker oynamanın birçok nedeni var :

  • Daha fazla poker eli oynama imkanı
  • Oyununuzu inceleme yeteneği
  • Zorlu rekabete karşı oynama yeteneği

Şimdi ilk maddemizi açıklamaya çalışalım. Diyelim ki düzenli olarak 2 $ / 5 $ miktarlarla oynuyorsunuz. Genellikle saatte 35 el görerek, sekiz saatlik bir seans oynarsınız. Bu, bir gün boyunca 280 ele, beş günlük bir haftada 1.400 ele ve bir aylık bir süre boyunca 5.600 ele eşittir. Şimdi, oynarken rahat olduğunuz online pokeri düşünün. Her masada saatte yaklaşık 90 el oynayabilirsiniz. Bu, saatte 540 el, günde 4.320 el, haftada 21.600 el ve ayda 86.400 elden ibarettir. Bu, 15 kat daha fazla eli çevrimiçi olarak göreceğiniz anlamına gelir. Böylece, öğrenme eğriniz, çevrimiçi olarak 15 kat daha hızlı bir şekilde gerçekleşir, çünkü size durumları daha düzenli olarak sunar. Özetle, temelleriniz çevrimiçi oynarken çok daha güçlü hale gelir ve bu da daha güçlü bir oyuncu olmanızı sağlar. Çevrimiçi olarak kazandığınız deneyim değiştirilemez.

Oyunu inceleme ve Çalışma Fırsatı

Çevrimiçi poker oynamak için ihtiyacınız olan ikinci önemli neden, oyununuzu incelemenin çok daha kolay olmasıdır. Kendi oyununuzu tablolarla analiz etmek için Piosolver ve HoldemResources Calculator gibi araçları kullanabilirsiniz. Başka bir deyişle, yeni bir poker stratejisi denemenizi sağlar ve sonuçları çok daha hızlı toplayabilirsiniz. PokerTracker veya HoldemManager gibi programları kullanarak, incelemek için ellerinizin büyük bir veritabanını geliştirebilirsiniz. Bu programlar olmadan bile ekranınızı kaydedebilir veya daha sonra ellerinizi kolayca inceleyebilirsiniz. Yazılımın en önemli aracı oyununuzu inceleme yeteneğidir. Oynadığınız herhangi bir elinizi kolayca yeniden oynatabilirsiniz.

Zorlu Rakiplere Karşı Oynama

Çevrimiçi poker oynamanın son sebebi, zorlu rekabete karşı oynamaktır. Hatalardan ders alma ve oyuncuların çeşitli durumlarda ne yaptığını görebilme yeteneği tamamen bir başka şeydir ve çevrimiçi olarak daha hızlı bir şekilde geliştirme yeteneğinizi arttırır.

Pokerin temelleri, zayıf rekabete karşı oynama testi değildir. Daha da önemlisi, yaptığınız hatalardan dolayı cezalandırılmazsınız. Örneğin, çok fazla bahis oynarsanız, zayıf rakipler sizi yeterince yüksek bir frekansta kontrol edemez. Bu hatalardan ders almazsınız, bu nedenle daha sıkı bir rakiple oynarken, sık sık dezavantajlısınızdır. Zorlu rekabetlere karşı çevrimiçi olarak oynarken, bu hatalar için cezalandırılırsınız, böylece hızlı bir şekilde düzeltmeyi öğrenirsiniz. Amacınız oyununuzu hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmekse, çevrimiçi olarak oynamalısınız.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir